+90 332 345 30 95

Sosyal Medyada Biz}

Size Özel Fiyatlar
Sembol Paslanmaz'ın size özel sunduğu teklifler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
TEKLİF İSTE

Hakkımızda

SEMBOL PASLANMAZ, paslanmaz malzemeleri sektöründe, Avrupa ve Uzakdoğu bağlantıları ile, Türkiye piyasasında kısa zamanda lider konuma yükselmiştir. Firmamız, gerek geniş ürün yelpazesi, gerek insan kaynakları kalitesi, gerekse hızlı transferleri ile her türlü isteğe cevap verecek yeterli konuma ve birikime sahiptir.

Avrupa’dan İthalatını yapmış olduğumuz boru, profil, sac, lama, fittings, elektrodlar; sanayinin her alanında kullanılmaktadır. Şimdilik tekstil, gıda, endüstri makineleri, kimya, otomotiv, petrokimya ve denizcilik sektörleri için hazır stoklarımız bulunmaktadır. Ayrıca Uzakdoğu’dan ithal ettiğimiz polisajlı ve satineli boru ve profil stoklarımızla dekorasyon ve endüstriyel mutfak üreticilerinin de isteklerine cevap vermekteyiz. Ancak firmamız bununla yetinmeyip, siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre ürün yelpazesini genişletmeyi , katkılarınızla bu alanda daha fazla söz sahibi olmayı planlamaktadır.

Sembol Paslanmaz, piyasadaki talep doğrultusunda, 304 / 304L / 316 / 316L / 316Ti / 409 / 430 kalite malzemelerini sürekli olarak stoklarında bulunduran firmamız, bu kalitelerin haricinde, çeşitli çap ve et kalınlıklarından oluşan geniş ürün stoğu ve diğer 200 serisi ve 400 serisi ürünlerin çok hızlı olarak temini sayesinde özellikle gıda, sanayi, otomotiv ve dekorasyon sektörlerinde başarılı bir hizmet vermektedir. 8mm’den başlayan ve 609mm’ye kadar çok geniş bir çap aralığı, 1mm’den 5mm’ye kadar farklı et kalınlığında sürekli olarak stoğumuzda bulundurduğumuz geniş ürün stoğu ile bahsettiğimiz sektörlerin taleplerini çok hızlı bir şekilde karşılamakta bu da, müşterilerimizin hem yeni projelerdeki başarılarını arttırmakta hem de firmamıza olan güven ve memnuniyetini arttırmaktadır.